1. pl
Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dla naszych Gości dostępna jest plaża, gdy pogoda dopisuje można zażywać kąpieli słonecznych do woli. Dzieci na terenie plaży jak i całego obiektu mogą przebywać wyłącznie pod opieką rodziców.

PLAŻA
piasek i wrak statku

Najmłodsi goście Żabiego Raju mogą spędzić wiele czasu na przygotowanym specjalnie dla nich placu zabaw. Jeśli pogoda nie dopisze dla dzieci dostępny jest także bogato wyposażony kącik zabaw w naszej sali rekreacyjnej w domu.

PLAC ZABAW
rozrywka i rozwój na powietrzu

Na naszym jeziorku możecie skorzystać

z żaglówki, rowerka wodnego, canoe oraz kajaków. Udostępniamy także kapoki dla dzieci i dorosłych.
Dzieci na ternie całego gospodarstwa mogą przebywać wyłącznie pod opieką dorosłych.

SPRZĘT WODNY
wodne i lądowe wariacje

WĘDKARSTWO
doskonały sport i relaks

MIEJSCA PIKNIKOWE
czas na relaks na łonie natury!

Owce, kozy, kucyk, oślica, kury, króliki, kaczki, indyki, gęsi, perliczki, bażanty, psy, koty, nocą też nietoperze. Acha...oczywiście żaby i ryby w stawach. To zwierzaki, które możecie u nas spotkać.
Na terenie gospodarstwa znajdują się miejsca piknikowe, gdzie można rozpalić ognisko lub grill'a oraz rozkoszować się odpoczynkiem na łonie natury.
Szczególnie popularne są weekendy rodzinne, kreatywnie spędzane na terenie oraz w okolicy gospodarstwa.

ZWIERZĘTA ZAGRODOWE
(więcej zdjęć z zagrodowego życia zobaczycie na naszym facebook'u)

ATRAKCJE ŻABIEGO RAJU

 

Wybierając wypoczynek w agroturystyce najczęściej kierujemy się chęcią wyciszenia, zrelaksowania i zbliżenia się do natury. Chętnie odwiedzają nas rodziny z dziećmi, które zawsze z zainteresowaniem obserwują życie naszych zwierzaków. Obserwacje czasem są tak pasjonujące, że wciągają także niejednego dorosłego. Życie zwierząt to prawdziwy teatr, w zagrodzie nieustannie coś się dzieje.

     Oprócz zwierząt zagrodowych możecie również zaobserwować (najczęściej wczesnym rankiem) przylatujące z rezerwatu czaple, dzikie kaczki, łabędzie a także podchodzące do naszych stawów sarny, spacerujące bociany, żurawie oraz mnóstwo innych dzikich zwierząt, których w mieście na pewno nie spotkacie.

Żabi Raj to znakomite miejsce dla amatorów wędkowania. Jako Goście wynajmujący pokój w gospodarstwie, w jeziorku i kilku stawach
o powierzchni prawie 4 ha możecie spróbować swoich sił w łowieniu karpi, karasi, sandaczy, amurów, tołpyg bądź okoni. Połowy prowadzimy z brzegu, pomostów lub łódek .

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOK'U I INSTAGRAMIE

BLOG

Żabi Raj Bed&Breakfast Serock Pułtusk

600 325 333

  1. pl