1. pl

600 325 333

Żabi Raj Bed&Breakfast Serock Pułtusk

BLOG

Na życzenie profesjonalna firma może zabrać Gości na niepowtarzalny lot motolotnią nad Doliną dolnej Narwi i Nadburzańskim Parkiem Krajobrazowym. Jest to niesamowita przygoda gwarantująca niezapomniane widoki i zapierające dech w piersiach wrażenia.

Justyna i Adam, pasjonaci kajakarstwa prowadzący pobliską wypożyczalnię kajaków sprawią, iż zakochacie się w malowniczej rzece Narew.

LOT NA MOTOLOTNI

KAJAKIEM PO NARWI

WYCIECZKI ROWEROWE

Spokojna wiejska okolica zachęca do odbywania wycieczek pieszych i rowerowych. Można zwiedzić bliską okolicę lub wybrać się do położonego 10 km od gospodarstwa miasta Serock.

PICASSO W SEROCKU

Czy wiecie że..
w 1948 roku do Serocka przybył Pablo Picasso. Gościł w nim na zaproszenie małżeństwa znanych polskich architektów Heleny i Szymona Syrkusów. Właśnie w ich domu, przy dzisiejszej ulicy Rybaki nr 2 namalował jedno ze swoich dzieł- portret Mercedes Sachez Arcas. Podobno również namalował na jednej ze ścian domu gołębia, który był symbolem Kongresu Pokoju zaprojektowanego właśnie przez Pablo Picasso. Jest to idealne miejsce do odbycia rowerowej wycieczki.

Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
  1. pl

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy
 ≈ Willa Żaba ≈