noclegi w Trzepowie

Partnerzy

Napisz do nas

Twój e-mail:

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Wiadomość:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

N: 52°34'43'' E: 21°04'03''

GPS

Kontakt

06-114 Pokrzywnica
Trzepowo 62

Trzepowo 62, 06-114 Pokrzywnica

Atrakcje agroturystyki Żabi Raj

05 sierpnia 2023

Kozy miniaturki są niesamowite!

W Żabim Raju gościmy wiele różnych zwierząt, ale bez wątpienia największą popularnością cieszą się nasze młode kozy miniaturki. To urocze i energiczne zwierzęta, które przyciągają uwagę zarówno dzieci jak i dorosłych. Dziś chcielibyśmy przybliżyć Wam trochę historię tych uroczych stworzeń oraz pokazać, dlaczego warto zobaczyć je na żywo podczas pobytu w naszym gospodarstwie agroturystycznym.

Kozy miniaturki, nazywane także kózkami karłowymi to jedna z najmniejszych ras kóz na świecie. Mają one zwykle do 60 cm w kłębie i ważą od 20 do 30 kg. Ich historia sięga starożytnych Chin, gdzie były hodowane jako ozdobne zwierzęta. W Europie trafiły dopiero w XVIII wieku, a dziś są hodowane na całym świecie.

W Żabim Raju mamy kilka młodych kózek miniaturek, które urodziły się niedawno. Są one nie tylko urocze ale także bardzo żywiołowe i pełne energii. Kochają biegać, skakać i wchodzić na różne przeszkody. Zwykle można je zobaczyć razem z matkami, które bardzo dobrze o nie dbają.

Podczas pobytu w Żabim Raju warto zobaczyć nasze młode kozy miniaturki na własne oczy. To świetna atrakcja zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Ponadto nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest w malowniczej okolicy, niedaleko miast Serock i Pułtusk, co daje możliwość wspaniałego wypoczynku na łonie natury.

Jeśli szukasz noclegu w okolicy Serocka i Pułtuska, to zapraszamy do Żabiego Raju. Oferujemy noclegi w przytulnych pokojach oraz wiele atrakcji dla całej rodziny. Nasza agroturystyka to doskonałe miejsce na spędzenie weekendu lub wakacji z dala od zgiełku miasta.

Dzięki naszej hodowli kózek miniaturek nasze gospodarstwo agroturystyczne stało się jeszcze bardziej atrakcyjne dla turystów. Liczymy, że nasze zwierzęta przyciągną jeszcze więcej gości z całej Polski, którzy zechcą zobaczyć je na żywo i odpocząć w naszym pięknym zakątku Mazowsza.

Koza miniaturka najlepsza koza w agroturystyce