noclegi w Trzepowie

Partnerzy

Napisz do nas

Twój e-mail:

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Wiadomość:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

N: 52°34'43'' E: 21°04'03''

GPS

Kontakt

06-114 Pokrzywnica
Trzepowo 62

Trzepowo 62, 06-114 Pokrzywnica

O nas

Cześć i czołem!

Nazywamy się Beata i Paweł. Nasze miejsce: Gospodarstwo Agroturystyczne Żabi Raj, powstało w 2013r. Opowiemy Wam krótką historię jak to się stało i skąd pochodzi nazwa Żabi Raj...

Spędzając miły wieczór przy ognisku z przyjaciółmi nad wodą na terenie byłej żwirowni, postanowiliśmy ogłosić najbliższym, że w tym miejscu powstanie nasz dom otwarty dla Gości, dom który będzie tętnił życiem, pozytywną energią, dom który będzie przyjazny każdemu i będzie blisko natury.  Kontynuując przyjemny wieczór, w blasku płonącego ognia, opowiadaliśmy sobie historie i dzieliliśmy się śmiechem, ciesząc się wspólnie spędzanym czasem. Przyjemna chłodna bryza znad wody łagodziła letnią gorączkę, a odgłosy rechotu żab dodawały magii temu wyjątkowemu wieczorowi. Zapach palącego drewna mieszał się z wonią natury, tworząc niesamowitą atmosferę, która sprawiała, że czuliśmy się jakbyśmy byli w innym, baśniowym świecie, tak jakby w RAJU. 

Siedząc wokół ogniska, słyszeliśmy różnorodne odgłosy, które wydawały różne gatunki żab. Ich rechot był czasami miarowy i rytmiczny, a czasami przypominał echa odzywające się z różnych stron stawu. Niektóre dźwięki były głośniejsze i bardziej dominujące, podczas gdy inne były subtelne i delikatne.

To doświadczenie przybliżyło nas do dzikiej przyrody i uświadomiło, jak wiele różnorodności kryje się wokół nas. Wpatrując się w ognisko, słuchaliśmy tego naturalnego koncertu, który stanowił harmonijną całość z naszym przyjacielskim spotkaniem. Głośny rechot żab stał się jednym z niezapomnianych elementów tej wyjątkowej wieczornej chwili, dodając nutkę tajemniczości i uroku temu niezwykłemu wieczorowi nad wodą. W tym właśnie momencie wspólne stwierdziliśmy, że idealna nazwa dla naszego wymarzonego miejsca to - ŻABI RAJ!

Opinie Gości

Jolanta

Miejsce Żabi Raj jak nazwa mówi sama za siebie poprostu Raj bardzo przyjazne miejsce mozna tu wypoczac cisza spokoj z dala od zgielku dużego miasta. Właściciele bardzo mili czysto w pokojach posiłki ktore serwuja bardzo snaczne. Na pewno z mezem będziemy tu wracac aby odpocząć i sie wyciszyc. Miejsce jak najbardziej godne polecenia.

Zag

Wszystko było jak najbardziej w porządku, właściciele mega sympatyczni, jedzenie jak w domu, zwierzątka przyjazne, a klimat tego miejsca jest naprawdę magiczny. Do tej pory nam smutno, że musieliśmy wracać. Ale zawitamy jeszcze na pewno! Pozdrawia 10cio osobowa rodzinka

 

Monika

Fantastyczne miejsce, cisza i spokój. Właściciele przesympatyczni, życzliwi. Jedzenie pyszne, duże porcje, nie do przejedzenia. Napewno wrócimy w to miejsce. Dziękujemy za gościnę.