Lot na motolotni - podziwiaj okolice z góry!

Na życzenie profesjonalna firma może zabrać Gości na niepowtarzalny lot motolotnią nad Doliną dolnej Narwi i Nadburzańskim Parkiem Krajobrazowym. Jest to niesamowita przygoda gwarantująca niezapomniane widoki i zapierające dech w piersiach wrażenia.

Kajakiem po Narwi - jeśli lubisz większą przygodę

Justyna i Adam, pasjonaci kajakarstwa prowadzący pobliską wypożyczalnię kajaków sprawią, iż zakochacie się w malowniczej rzece Narew.

Wycieczki rowerowe - ciesz się bliskością przyrody!

Spokojna wiejska okolica zachęca do odbywania wycieczek pieszych i rowerowych. Można zwiedzić bliską okolicę lub wybrać się do położonego 10 km od gospodarstwa miasta Serock.

noclegi w Trzepowie

Partnerzy

Napisz do nas

Twój e-mail:

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Wiadomość:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

N: 52°34'43'' E: 21°04'03''

GPS

Kontakt

06-114 Pokrzywnica
Trzepowo 62

Trzepowo 62, 06-114 Pokrzywnica

Atrakcje w okolicy

Wybierając wypoczynek w agroturystyce najczęściej kierujemy się chęcią wyciszenia, zrelaksowania i zbliżenia się do natury. Chętnie odwiedzają nas rodziny z dziećmi, które zawsze z zainteresowaniem obserwują życie naszych zwierzaków. Obserwacje czasem są tak pasjonujące, że wciągają także niejednego dorosłego. Życie zwierząt to prawdziwy teatr, w zagrodzie nieustannie coś się dzieje.

Oprócz zwierząt zagrodowych możecie również zaobserwować (najczęściej wczesnym rankiem) przylatujące z rezerwatu czaple, dzikie kaczki, łabędzie a także podchodzące do naszych stawów sarny, spacerujące bociany, żurawie oraz mnóstwo innych dzikich zwierząt, których w mieście na pewno nie spotkacie.