Dla naszych Gości dostępna jest plaża, gdy pogoda dopisuje można zażywać kąpieli słonecznych do woli. Dzieci na terenie plaży jak i całego obiektu mogą przebywać wyłącznie pod opieką rodziców.

Plaża, piasek i wrak statku

Najmłodsi goście Żabiego Raju mogą spędzić wiele czasu na przygotowanym specjalnie dla nich placu zabaw. Jeśli pogoda nie dopisze dla dzieci dostępny jest także bogato wyposażony kącik zabaw w naszej sali rekreacyjnej w domu.

Plac zabaw -rozrywka i rozwój na powietrzu

Na naszym jeziorku możecie skorzystać z żaglówki, rowerka wodnego, canoe oraz kajaków. Udostępniamy także kapoki dla dzieci i dorosłych. Dzieci na ternie całego gospodarstwa mogą przebywać wyłącznie pod opieką dorosłych.

Sprzęt wodny -wodne i lądowe wariacje

Żabi Rato znakomite miejsce dla amatorów wędkowania. Jako Goście wynajmujący pokój w gospodarstwie, w jeziorku i kilku stawach o powierzchni prawie 4 ha możecie spróbować swoich sił w łowieniu karpi, karasi, sandaczy, amurów, tołpyg bądź okoni. Połowy prowadzimy z brzegu, pomostów lub łódek .

Wędkarstwo- doskonały sport i relaks!

Na terenie gospodarstwa znajdują się miejsca piknikowe, gdzie można rozpalić ognisko lub grill'a oraz rozkoszować się odpoczynkiem na łonie natury. Szczególnie popularne są wyjazdy rodzinne, kreatywnie spędzane na terenie oraz w okolicy gospodarstwa.

Miejsca piknikowe

Owce, kozy, kucyk, oślica, rasowe kury i ptaki, króliki, kaczki, indyki, gęsi, perliczki, bażanty, psy, koty, nocą też nietoperze. Acha...oczywiście żaby i ryby w stawach. To zwierzaki, które możecie u nas spotkać.

Zwierzęta zagrodowe

noclegi w Trzepowie

Partnerzy

Napisz do nas

Twój e-mail:

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Wiadomość:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

N: 52°34'43'' E: 21°04'03''

GPS

Kontakt

06-114 Pokrzywnica
Trzepowo 62

Trzepowo 62, 06-114 Pokrzywnica

Atrakcje Żabiego Raju

Wybierając wypoczynek w agroturystyce najczęściej kierujemy się chęcią wyciszenia, zrelaksowania i zbliżenia się do natury. Chętnie odwiedzają nas rodziny z dziećmi, które zawsze z zainteresowaniem obserwują życie naszych zwierzaków. Obserwacje czasem są tak pasjonujące, że wciągają także niejednego dorosłego. Życie zwierząt to prawdziwy teatr, w zagrodzie nieustannie coś się dzieje.

Oprócz zwierząt zagrodowych możecie również zaobserwować (najczęściej wczesnym rankiem) przylatujące z rezerwatu czaple, dzikie kaczki, łabędzie a także podchodzące do naszych stawów sarny, spacerujące bociany, żurawie oraz mnóstwo innych dzikich zwierząt, których w mieście na pewno nie spotkacie.

Opinie Gości

Anna

Bardzo przyjemne miejsce do odpoczynku. Cisza, spokój oraz jeziorko z własną plaża sprawia, że wypoczynek jest ciekawy. Zwierzęta są atrakcją dla dziecka. Pani właścicielka gotuje pyszne obiady. Polecam

Maciej

Fantastyczne miejsce na wypoczynek, niedaleko miasta a jednak z dala. Bardzo mila Gospodyni. Super atrakcje dla naszych dzieci (sala zabaw, zwierzęta z którymi można obcować, staw z plażą). Bardzo smaczne posiłki. Wszystko czego dusza zapragnie!!!

Katarzyna

Idealne miejsce aby wypocząć z dala od zgiełku miasta. Spokój, świeże powietrze oraz bliski kontakt z naturą i zwierzętami sprawia że chciałoby się tu zostać na zawsze. Jedzenie pyszne jak u mamy a właściciele to przecudowni ludzie z sercem na dłoni. Polecam serdecznie.